accepted.pl

Sukces nie jest dziełem przypadku. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, poświęcenie i przede wszystkim miłość do tego, co robisz lub czego się uczysz.

Pele

Regały magazynowe z szufladami

Wybór odpowiednich regałów magazynowych z szufladami może być bardzo trudny. Na rynku jest ich wiele różnych wymiarów, które jednak mimo wszystko nie zawsze odpowiadają oczekiwaniom ich użytkowników. Dlatego Melmet wzbogacił swoja ofertę mebli o regały i szafy metalowe wykonywane w podanym przez klienta wymiarze. Dzięki temu zyskują oni idealnie dobrany dla siebie produkt, w którym mogą umieścić dowolne przedmioty w magazynie, hali produkcyjnej, warsztacie czy biurze.Metal jest dużo trwalszym materiałem niż płyta meblowa. Dzięki zastosowaniu go w meblach Melmet ich użytkownicy mogą z nich korzystać przez wiele lat. Otrzymają je oni w wybranej przez siebie wersji. Mogą mieć rożną szerokość i wysokość półek i szuflad, a także być wyposażone w drążki. Wszystko zależy od ich przeznaczenia i miejsca, w których będzie się z nich korzystać. Klient może nawet wybrać ich kolor.

Solidne regały do magazynu i biuraRegały i szafy Melmet są umieszczane w wielu pomieszczeniach prywatnych i firmowych. Klienci wstawiają je do garażów i magazynów, a także warsztatów i biur. Szafa pomieści dokumenty i narzędzia, jak również towar przechowywany na zapleczu sklepu. Półki utrzymają duży nacisk, a drzwi w które zostały wyposażone szafy mogą posiadać dodatkowe zabezpieczenie. Zamykane na klucz będą mogły być skutecznie chronione przed dostępem niepowołanych osób.Propozycje Melmet sprawdziło już wiele firm i klientów indywidualnych. Dokonują oni często zakupu kolejnych mebli producenta, jeszcze lepiej organizując dostępne powierzchnie.MELMET ZBIGNIEW JAN GRABARSKI
Dębowa Łęka 9
67-400 Wschowa
tel. 721-16-22-56