accepted.pl

Sukces nie jest dziełem przypadku. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, poświęcenie i przede wszystkim miłość do tego, co robisz lub czego się uczysz.

Pele

MELMET – meble metalowe

MELMET to sprawdzony producent mebli metalowych. Zawsze stawia przede wszystkim na jakość oferowanych produktów. Wsłuchuje się w potrzeby klientów i zgodnie z nimi rozszerza asortyment o kolejne wyroby. Na swoim koncie ma Certyfikat Firmowy CNF, a także Laur Zaufania. Certyfikat Nowoczesnych Firm to potwierdzenie wkładu firmy MELMET w rozwój nowych rozwiązań, które zdecydowanie ułatwiają komunikację z klientem. Laur Zaufania to dowód na to, iż firma ta jest godna zaufania, rzetelna i wiarygodna.Bogata oferta MELMETW asortymencie MELMET znaleźć można:
  • meble metalowe – metalowe szafy, szafki i regały,

  • meble socjalne – szafy i szafki BHP, szafy i szafki ubraniowe, szafy skrytkowe,

  • meble warsztatowe – szafki, wózki i stoły warsztatowe, szafki narzędziowe,

  • meble szkolne – szafki szkolne i śniadaniowe, ławki,

  • metalowe meble biurowe – szafy na akta, szafy kartotekowe, szafy biurowe,

  • metalowe szafy, meble pracownicze – stół warsztatowy, szafki i szafy pracownicze, szafki i szafy ubraniowe,

  • inne produkty z branży metalowe, w tym meble medyczne, gabloty, sejfy.Za pomocą produktów oferowanych przez MELMET bez trudu utrzymamy porządek w każdym miejscu: w szkole, warsztacie, zakładzie pracy itp. Meble MELMET są solidne i wytrzymałe. Ich zaletą jest nie tylko funkcjonalność, ale też same wzornictwo, które jest nowoczesne i bogate w różne rozwiązanie. Szeroki wybór to niewątpliwy atut MELMET.Jeżeli chciałbyś nawiązać współpracę z MELMET, zajrzyj na stronę http://melmet.eu/, gdzie nie tylko dowiesz się więcej o firmie, ale też dostępne są dane do kontaktu.MELMET ZBIGNIEW JAN GRABARSKI
Dębowa Łęka 9
67-400 Wschowa
tel. 721-16-22-56

Zobacz także:

Drewniane krzesła do jadalni

Drewniane krzesła do jadalni

Regały wtykowe

Regały wtykowe

Moskitiery producent

Moskitiery producent